Cennik

Najczęściej zadawane pytania

„Dywan po praniu jest powierzchniowo wilgotny. Nie przemaka i w związku z tym nie stanowi zagrożenia dla paneli czy parkietu.”
„Nic szczególnego nie trzeba robić przed naszą wizytą. Nie trzeba rozkładać folii ani innych zabezpieczeń. Jeżeli chodzi o przestawienie krzeseł, stołu czy fotela itp. chętnie pomożemy po przybyciu na miejsce.”
„Dywany sztuczne schną do ok. 6h a wełniane do 7h. Tapicerka meblowa jest sucha do ok 5h. Wszystko zależy od stopnia zabrudzenia.”
„Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki polega na wpompowaniu wody z detergentem pod ciśnieniem do materiału i natychmiastowym jej odessaniu razem z brudem. Woda tylko raz przechodzi przez prany materiał. Urządzenie piorące ma dwa zbiorniki z czystą i brudną wodą. Podczas pracy ubywa czystej wody a przybywa brudnej.”
„Dywan jest czyszczony aż do skutku. Podane przez nas ceny dotyczą czyszczenia aż do uzyskania pożądanych efektów.”
„Używamy oryginalnych środków firmy Karcher. Są to detergenty najwyższej jakości. Nie pienią się podczas pracy. Pranie dywanów czy tapicerki wymaga stosowania środków nie lepiących się, materiał nie ulega później szybszemu zabrudzeniu.”
„Tak, w przypadku gdy pierzemy u nas w zakładzie zawsze dostarczamy do klienta już suchy dywan. Dzięki temu nie ma przymusu natychmiastowego rozwinięcia dywanu po odbiorze.”
„Dzięki minimalnemu kosztowi jesteśmy w stanie przyjechać do klienta który ma do czyszczenia nawet najmniejszy dywanik. Nie odmówimy nikomu.”
„Samodzielne czyszczenie to duże ryzyko. Współczesne dywany są klejone, nadmierne przemoczenie może doprowadzić do rozklejenia dywanu lub skurczenia się jego spodniej warstwy i trwałego pofalowania”
„Podstawą jest szybka reakcja. Nie nalerzy plamy rozcierać tylko starać się ją odsączyć czystą chustką. Dopiero po maksymalnym odsączeniu użyć odpowiedniego dla konkretnego dywanu detergentu. Użycie zle dobranego środka czystości najczęsciej prowadzi do utrwalenia plamy lub trwałego odbarwienia dywanu
„ok 3 dni robocze. Przeważnie dywany odebrane np. w poniedziałek, w środę lub czwartek są już z powrotem w Państwa domu.”